(( ! )) News:

Ultra Chaos Piknik vol.11 | 28/29 Czerwca 2019 r.

INFOPUNK/badcamp

poniedziałek, 25 marca 2013

PRODUKT Uzależnieni LP


PRODUKT Uzależnieni LP

Olsztyńsko-warszawska załoga po półtorej roku grania prezentuje swój pierwszy duży album. Debiutują, choć żadni z nich debiutanci. Wszyscy zjedli zęby na graniu punk rock i znani są z udziału w takich kapelach jak: Delicje, Edelweiss Piraten, El Banda, Krzyk Wolności, Massmilicja, Second Mind czy Utopia. Co nie znaczy, że Produkt jest łudząco podobny do którejkolwiek z tych kapel. Ich nowa muzyka to motoryczny punk rock, zaskakujący brudnym, szorstkim, radioaktywnym brzmieniem, niespokojnym nastrojem i mroczną aurą. W XXI wieku nie da się grać optymistycznej muzyczki, ani wesołych tekstów i im też się nie udało :).
Za to z pewnością jest ta płyta adekwatnym podkładem muzycznym pod rzeczywistość w której jesteśmy po szyje zanurzeni, i ostatkiem sił staramy się nie utonąć w jej śmierdzącym ale połyskującym pozłotkiem i kolorowym plastikiem, gównie.
Uwaga, płyta nie zawiera przebojów i nie liczcie nawet na wesołe refreny do nucenia przy pogowaniu, choć wokalista wypluwa z siebie całkiem sążniste elaboraty po polsku.

Próbka do odsłuchania:

*Płyta dostępna również u Naszych Partnerów !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...