(( ! )) News:

Ultra Chaos Piknik vol.11 | 28/29 Czerwca 2019 r.

INFOPUNK/badcamp

czwartek, 2 stycznia 2014

V/A „ŚCIANA WSCHODNIA НАПАД VOL.2″ 7″ EP


V/A „ŚCIANA WSCHODNIA НАПАД VOL.2″ 7″ EP
83 Records / Beloved Eastside Records #17:
Druga część składanki zespołów ze wschodniej strony Polski (tym razem na winylu), na której pojawiło się 7 zespołów. Część pieniędzy ze sprzedaży tej płyty idzie na działalność antyfaszystowską.
Ruch antyfaszystowski nie jest przypadkowym tworem powstałym z próżni – jest konkretną odpowiedzią na obecność w naszym codziennym życiu ludzi o postawach faszystowskich. Ruch ten jest potrzebny w Polsce jak i na całym świecie, by sprawnie przeciwdziałać na różnych płaszczyznach wzrastaniu w się kultu nietolerancji i nienawiści. I potrzebny będzie tak długo aż z ziemi nie zniknie ostatni faszysta. (SUFFERING MIND)
Trzeba zdecydowanie pokazać, że nie godzimy się na nacjonalizm, faszyzm, rasizm i inne tego typu gówna. Ostatnio daje się odczuć wzrost aktywności skrajnej prawicy. Są pobicia, napady na mieszkania imigrantów, próby wjazdów na niezależne koncerty, z resztą każdy z nas dokładnie widzi co się dzieje… Niejednokrotnie napastnicy i ci, którzy maja przed nimi bronią tzw. Zwykłych obywateli to dobrzy kumple znający się z podwórek i wspólnych imprez. Dlatego nie ma co się łudzić, że ktokolwiek rozwiąże za nas problem skrajnie prawicowego, nacjonalistycznego czy faszystowskiego bandytyzmu. Po to potrzebny jest w Polsce ruch antyfaszystowski. (PRODUKT)
Myślę, że w tym temacie wszystko zostało już powiedziane, napisane bądź zaśpiewane, a jeśli ktoś nie kojarzy po co jest potrzebny taki ruch to zachęcam do zapoznania się z historią… (IN VITRO)
TrackLista:
Strona A
PROZAC siekiera II
D.S.F jak długo?
IN VITRO niepokorny
SUFFERING MIND cierpiący umysł
Strona B
PRODUKT fawele
REARRANGE za wszelką cenę
ANEMIA 77 jest super
Ilość: 300sztuk/cz. winyl
Zamówienia:
83RECORDS: uta83(at)o2.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...