(( ! )) News:

Ultra Chaos Piknik vol.11 | 28/29 Czerwca 2019 r.

INFOPUNK/badcamp

środa, 24 września 2014

ANSA - PRE-ORDER


Pierwszy dzień kalendarzowej jesieni, to wręcz wymarzona data na rozpoczęcie preorderu płyty ciechanowskiego zespołu ANSA.

Lata 90-te (których członkowie zespołu ANSA nie mają prawa pamiętać) obfitowały w zespoły reprezentujące nurt emocjonalnej strony Hard Core’a. Były to czasy, kiedy EMO nie kojarzyło się tylko z pomalowanymi paznokciami, wąskimi spodniami i obowiązkowymi grzywkami spływającymi na twarz, a raczej stanowiło nierozerwalną część sceny HC/punk, wraz z muzyką kapel pokroju: FUGAZI, RITES OF SPRING, JAWBREAKER czy TEXAS IS THE REASON; czy wręcz z wytwórniami, takimi jak: DISCHORD.

I, właśnie do tych, chlubnych tradycji emoHC nawiązuje ANSA, na swoim debiutanckim albumie. W dziesięciu, przepełnionych po brzegi emocjami utworach, jest wszystko, co najważniejsze: ciekawe aranżacje, pomysłowe riffy i zapadające w pamięć melodie. Istotną rolę odgrywają teksty śpiewane po polsku, wypełnione symboliką, wyszukaną metaforyką (jak „Statek”), ale również wprost opisujące i komentujące (z typową dla młodości naiwnością), obok stanów emocjonalnych, postawy i wybory życiowe.

Pięknie smutna będzie jesień tego roku.

Płyta ukazuje się w postaci jewel box CD, wydana wspólnymi siłami wydawnictw: DIY KOŁO, EXTINCTION RECORDS i PASIDARYK PATS RECORDS.

ZAMÓWIENIA: apzajac@wp.pl oraz extinctionrecords@gmail.com 

CENA: 20 pln (w terminie od 23.09 do 03.10 nie doliczmy kosztów przesyłki, po tym terminie + 5 pln poczta)

*TERMIN REALIZACJI: wysyłka nastąpi najpóźniej po 5 października

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...