(( ! )) News:

Ultra Chaos Piknik vol.11 | 28/29 Czerwca 2019 r.

INFOPUNK/badcamp

czwartek, 17 sierpnia 2017

"Nigdy Nie Będziesz Szedł Sam - Tribute to Guernica Y Luno" | PRE-ORDER

"Guernica Y Luno" to zespół, który miał duży wpływ na kształtowanie się postaw dla nie jednego z Nas, oraz stał się również inspiracją dla wielu punkowych kapel. Teksty Guernicy są ponad czasowe i zmuszają odbiorcę do refleksji, dając jednocześnie dużą dawkę energii do działania.

Czego doskonałym przykładem może być zapowiedź najnowszego materiału muzycznego pt."Nigdy Nie Będziesz Szedł Sam - Tribute to Guernica Y Luno" wydanego wspólnie przez wydawnictwa Hasiok Records i DIY Koło.

Album to forma muzycznej składanki składającej się z 15 rożno brzmieniowych utworów, gdzie każdy utwór zagrany inaczej tworzy niepowtarzalny klimat dla słuchacza, gdzie każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie, w  muzycznym materiale usłyszymy takie kapele jak: Drip Of Lies/ Zerum/ Life Scars/ Guantanamo Party Program/ The Lowest/ ANSA/ + ...?! Całość zamyka okładka albumu wykonana przez mistrza Wechtera.Podsumowując trzeba przyznać, że zapowiadający się album pt."Nigdy Nie Będziesz Szedł Sam - Tribute to Guernica Y Luno" to znakomity pomysł i  mega muzyczna petarda odwołująca się do twórczości Guernicy Y Luno. Należą się również duże podziękowania dla Wszystkich osób, zespołów które przyczyniły się do jego wydania.

Planowany termin to jesień 2017r, a preorder rozpocznie się 1 września.
Poniżej zamieszczamy kilka numerów  specjalnie dla Was do osłuchu i linki do wydawnictw.
"Nigdy Nie Będziesz Szedł Sam - Tribute to Guernica Y Luno"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...